Przegląd nowych kolekcji baterii wannowych Deante!

baterie wannowe

Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej jest nie lada wyzwaniem. Wielu osobom wydaje się, że nie jest on specjalnie ważny, bo przecież poszczególne rodzaje baterii są do siebie podobne.Wybierając więc model, która znajduje się w niskiej cenie i jest to jedyne kryterium podczas podejmowania decyzji. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach, dlatego przed wyborem odpowiedniej baterii wannowej, najkorzystniej jest zapoznać się z poniższym artykułem, w którym przybliżymy nowe i wysokojakościowe kolekcje marki Deante.

montaż baterii wannowych

Dlaczego warto wybrać baterie od Deante?

Deante to polski producent, który na rynku jest od prawie trzydziestu lat. Produkty tej marki znane są nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale także i europejskim czy światowym. Co roku marka wprowadza nowe, innowacyjne produkty, które zachwycają nie tylko ciekawym designem, ale i parametrami technicznymi.

Wybór baterii Deante to z pewnością strzał w dziesiątkę! Za tymi bateriami przemawia przede wszystkim to, że nie kosztują dużo w porównaniu do chociażby baterii niemieckich. Jednocześnie jakość ich jest porównywalna. Atutem baterii są ceramiczne głowice, które są jednym z gwarantów długotrwałego, bezawaryjnego działania oraz perlatory, które umieszczone są w praktycznie każdym artykule. Zadaniem perlatorów jest zmniejszenie zużycia wody. Wypływająca woda mieszana jest z powietrzem, w rezultacie ma ona większą objętość, dodatkowo jest przyjemna w kontakcie ze skórą. Zastosowanie na końcu wylewki perlatora, potrafi zmniejszyć zużycie wody nawet o 30%.

 

Na, którą baterię wannową warto się zdecydować?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele bowiem zależy od stylu w jakim urządzona jest łazienka, a także od tego czego od baterii oczekujemy.  Z całą pewnością warto jednak przyjrzeć się bliżej kolekcji Hiacynt. Seria ta idealnie będzie pasowała do wnętrz nowoczesnych i niebanalnych – kup baterie wannowe. Ze względu na samą formę, baterie wannowe przyciągają wzrok, zwracają na siebie uwagę. Poza tym ze względu na parametry techniczne idealnie spełniają swoją rolę i są bezproblemowe w czyszczeniu. Atutem tej linii jest także to, że dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Najpopularniejsze baterie wannowe Hiacynt to jednak te w kolorze białym. Seria Hiacynt od momentu swojej premiery co rusz zdobywa nagrody w prestiżowych konkursach, nie tylko w tych, w których oceniany jest design, ale także i parametry techniczne. Modele te uchodzą za najbardziej ekologiczne, co bez wątpienia dla wielu osób dziś jest ważnym atutem.

 

Drugą serią, którą cieszy się wciąż sporą popularnością jest Joko. Modele te ze względu na design pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Dostępne są w kolorze chrom błyszczący. Modele te posiadają uchwyt, który jest lekko uniesiony ku górze. Dzięki temu łatwo jest nim operować. Baterie wannowe Joko, tak jak i baterie z innych serii Deante posiadają ceramiczną, trwałą głowicę. Ich zaletą jest także ruchomy aerator, dzięki któremu z łatwością można pokierować strumieniem wody.